روغن شترمرغ

چگونه از روغن شترمرغ استفاده کنیم

ارسال شده در شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۹:۲۵ ق.ظ توسط / No Comments

روغن شترمرغ حاوی اسیدهای چرب امگا 3، 6 ، 9 و سایر اسیدهای چرب ضروری می باشد که برای شادابی و حفظ ساختار پوست بسیار موثر است. اسیدهای چرب نقش بسیار مهمی در رشد ، تقسیم سلولی و سلامت سلولها دارند. مطالعات نشان می دهد که استفاده از اسیدهای چرب ضروری بر روی اثر زخمها موجب افزایش سرعت بهبود آنها می گردد. این اسیدهای چرب در روغن شترمرغ به وفور یافت می شود.

با توجه به افزایش انواع استرس های زندگی شهرنشینی استفاده از روغن شترمرغ برای حفظ طراوت و شادابی پوست بسیار بهتر از انواع ترکیبات شیمیایی است که امروزه به فراوانی در بازار یافت می شود.

تحقیقات اخیر نشان داده است که استفاده از روغن شترمرغ در بیماران دیابتی که از عوارض ناشی از خشکی پوست و تاخیر در التیام زخم ها رنج می برند ، نتایج بسیار درخشانی در پی داشته است.

ساختار روغن شترمرغ شباهت زیادی به چربی طبیعی پوست انسان دارد اما سایز مولکولی این روغن کوچکتر است، بنابراین قدرت و سرعت نفوذ آن در پوست بسیار بالا است. لازم به ذکر است که روغن شترمرغ باعث مسدود شدن منافذ پوستی نمی شود. این محصول به طور طبیعی بعد از مدتی به دوفاز مایع در بالا و نیمه جامد در پایین در می آید. از آنجاییکه هر کدام از این لایه ها حاوی انواع مشخصی از اسیدهای چرب می باشد استفاده همزمان از آنها مطلوب تر است. لذا قبل از استفاده، ظرف محتوی روغن را تکان دهید.

در جای خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید (داخل جعبه) نگهداری شود. نگهداری روغن شترمرغ معجزه قرن و شفا در یخچال باعث افزایش ماندگاری محصول تا بیش از یک سال می گردد، البته این کار موجب انجماد نسبی روغن می شود که تغییری در خواص روغن ایجاد نمی کند.

محصول حاضر به روش سنتی ، کاملا خالص و بهداشتی، از چربی شترمرغ  تهیه شده است.

نشانی دفتر فروش: مازندران ـ فریدونکنار ـ خ شهید نامجو ـ جنب بازار ماهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *